ukraina1

Доступ в інтернет для приватного сектору

Доступ до мережі інтернет для приватного сектору

    Сьогодні компанія Електра-Телеком надає своїм клієнтам необмежений доступ до мережі Інтернет .


    Підключення по виділеній лінії до Інтернет - сервісу
Електра-Телеком має ряд істотних переваг, - Вам не потрібен модем, так як до Вашій квартирі підводиться окремий кабель, що з'єднує Ваш комп'ютер з комп'ютерами інших користувачів Вашого будинку, міста, Глобальної мережі. Телефон при цьому, відповідно, завжди вільний. Такий спосіб підключення до Інтернету зручніше, простіше і дешевше, а з огляду на високу швидкість доступу та надійність з'єднання - він ще й комфортніше в роботі.
    Цей тип з'єднання дозволяє кожному мешканцю, який має вдома комп'ютер користуватися ресурсами Інтернет - 24 години на добу, достатньо лише ввімкнути комп'ютер.

    На ринку комунікаційних послуг міста компанія
Електра-Телеком має репутацію одного з провідних провайдерів Житомира. Спираючись на свої технічні ресурси і великий досвід, вона забезпечує запити кожного абонента і гарантує отримання високоякісних Інтернет-послуг.


    Рішення базуються в першу чергу на використанні сучасних технологій оптоволоконного зв'язку. Тарифні пакети можна підібрати під кожен сімейний бюджет - від можливості оплачувати тільки потрібне Вам кількість інформації без обмеження швидкості  до безлімітних тарифних пакетів, зі швидкостями до 100 Мбіт/с за доступними цінами.


    Інтернет - сервіс від
Електра-Телеком знаходить застосування не тільки в побуті, а й у сфері малого, середнього та великого бізнесу.
Основним напрямом діяльності компанії є - надання клієнтам Інтернет - послуг високого рівня і щоденне забезпечення безперебійної роботи мережі у всіх районах міста. Перелік таких районів постійно розширюється.


    Компанія
Електра-Телеком пишається молодим колективом і фахівцями, здатними пропонувати грамотні рішення ще на стадії формування завдань. І більше того, переконана, що досвід та індивідуальний підхід до кожного абонента служить основою для розробки нестандартних пропозицій, призначених для вирішення унікальних завдань клієнта.