ukraina1

Доступ в інтернет корпоративним клієнтам

 

Доступ до мережі інтернет корпоративним клієнтам

        Якісна телефонія та Інтернет-зв'язок, як відомо, є необхідними вимогами для будь-якого сучасного бізнесу. Професійно організована і надійна IT-інфраструктура, безперебійна робота  - запорука успішності компанії і важлива складова її ділової етики.

        З огляду на таку специфіку телекомунікаційних послуг у корпоративному сегменті ринку ПП Електра-Телеком пропонує компаніям доступний і якісний сервіс на спеціальних вигідних умовах. Широкий спектр наших послуг для корпоративних клієнтів включає в себе наступне:

  •    Весь комплекс послуг в області цифрової телефонії, установка внутрішньокорпоративних АТС (у тому числі, територіально рознесених);
  •    Забезпечення підприємств високошвидкісним і якісним Інтернет-з'єднанням (до 1 Гбіт/сек) по виділених каналах;
  •    Системна інтеграція, об'єднання офісних приміщень у єдину корпоративну мережу;
  •    Оренда виділених каналів зв'язку;
  •    Повне обслуговування IT-інфраструктури компанії або її окремих складових.

     ПП Електра-Телеком у своєму розпорядженні має власні волоконно-оптичні мережі на всій території Житомира. Гарантується безвідмовна робота всіх систем зв'язку навіть у разі підвищеного навантаження на мережі.

     Послуги з надання якісного Інтернет-зв'язку також включають в себе низку спеціальних пропозицій, приміром, корпоративним клієнтам пропонуються безлімітні канали зв'язку за доступними цінами.

     Системна інтеграція та об'єднання офісних приміщень у єдину корпоративну мережу має на увазі весь комплекс робіт з монтажу телефонних і комп'ютерних систем на підприємствах і повне  їх технічне обслуговування. На об'єкті замовника здійснюється настроювання не тільки апаратної частини мереж, але також програмної частини (включаючи монтаж активного мережевого обладнання - маршрутизаторів, систем захисту і т.д.)

       ПП Електра-Телеком пропонує також таку послугу, як оренда виділених каналів зв'язку. За допомогою орендованих у нашій компанії каналів зв'язку створюються приватні корпоративні мережі, які забезпечують миттєву передачу даних і хороший захист від несанкціонованого доступу ззовні.

     За рахунок оренди виділених каналів цифрового зв'язку з високою пропускною здатністю (до 1 Гбіт / сек), можливе вирішення найскладніших завдань корпоративних клієнтів. Наприклад, компаніям може бути надана можливість користуватися таким зручним сервісом, як внутрішньокорпоративні відеоконференції (як відомо, для використання подібних сервісів потрібно дуже якісне Інтернет-з'єднання).

     Крім окремих телекомунікаційних послуг, наша компанія пропонує також комплексні рішення по обслуговуванню IT-інфраструктури компаній. Перевага співпраці з ПП Електра-Телеком - гарантована висока якість будь-яких послуг, що надаються, починаючи з базових телекомунікаційних рішень і закінчуючи установкою «під ключ» розподілених телефонних мереж.

     Керуючись індивідуальним підходом до кожного клієнта, ми намагаємося враховувати всі його технологічні потреби, фінансові можливості, а також специфіку галузі підприємства. Усім нашим корпоративним клієнтам надається цілодобова консультаційна підтримка.